ISTOTNE INFORMACJE DLA ORGANIZATORA IMPREZY

Animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztos" i licytacją fantów.

W trakcie organizowanych przez animatorów zabawy konkursach i turniejach uczestnicy będą mogli zdobyć fikcyjną walutę tzw. sztosy. Uzbierana "gotówka" pozwoli uczestnikom na grę przeciwko krupierom w Casinie Exclusive. Zawodnicy, którzy w kasynie uzbierają największą ilość fikcyjnej waluty staną się faworytami konkursów licytacji fantów. W trakcie trwania Pikniku zostanie przeprowadzonych 5 takich licytacji. Do wygrania będą gadżety przygotowane przez organizatora imprezy. Animacja zabaw z fikcyjną walutą jest wypróbowanym sposobem na motywację uczestników zabawy do brania aktywnego udziała w konkursach.


Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych Wymagania techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych.

Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych Bezpieczeństwo na imprezach w plenerze.


Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy Konferansjerzy prowadzący i animujący nasze imprezy.

Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych Zakotwiczenie hal namiotowych do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt).


Co warto wiedzieć o serwisie internetowym  www.dart-pol.pl Nowości w serwisie internetowym www.dart-pol.pl

Promocja celny strzał Oferta promocyjna celny strzał.


Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis Nagrody w postaci pucharu i dyplomów dla zwycięzców konkursów gratis.

Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki Sposób płatności za imprezy - termin płatności i wysokość zaliczki.


Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej Wzory umów: wynajmu atrakcji, wynajmu hal namiotowych, obsługi cateringowej.

Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - Animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztos" i licytacją fantów.


Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą.

Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego Nasza koncepcja organizacji imprez i pikników firmowych.