ISTOTNE INFORMACJE DLA ORGANIZATORA IMPREZY

Bezpieczeństwo na imprezach w plenerze.

Na bezpieczeństwo imprez plenerowych mają wpływ
3 elementy:
1) Wyszkolona obsługa - wszyscy nasi pracownicy zanim podejmą pracę jako animator zabawy muszą ukończyć specjalistyczne kursy z zakresu wymogów bezpieczeńsywa i obsługi urządzń.

2) Niezawodne i bezpieczne urządzenia rekreacyjne - urządzenia, które posiadamy w ofercie są produkowane przez czołowych europejskich producentów. Spełniają wszystkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz uzyskały polskie certyfikaty. Instalacja urządzenia odbywa się zawsze przez wykwalifikowaną obsługę, która odpowiada za prawidłowe zakotwiczenie urządzenia pneumatycznego do podłoża lub elementów stałych takich jak drzewa czy latarnie. W sytuacji, gdry zachodzi konieczność montażu urządzenia na asfalcie, kostce brukowej lub betonie (przy założeniu, że nie ma alternatywnej możliwości przytwierdzenia do elementów stałych) montażyści dokonują przewiertu dla prawidłowego zakotwiczenia. Jest to konieczne i chroni urządzenie przed poderwanie go przez wiatr. Jeśli wiatr będzie silny i porywisty urządzenia zostaną wyłączone z użytku.

3) Animowanie zabawy - ostatnim elementem, który ma duży wpływ na bezpieczeństwo uczestników jest kontrola spożywania alkoholu. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że aktywana zabawa przy dobrze zorganizowanej animacji zabaw znacząco zmniejsza spożycie alkoholu na pikniku.

Bezpieczeństwo bawiących się osób jest dla nas najważniejsze dlatego gwarantujemy zachownie wymogów bezpieczeństwa na wszystkich imprezach organizowanych przez naszą fitrmę.


Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych Wymagania techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych.

Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych Bezpieczeństwo na imprezach w plenerze.


Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy Konferansjerzy prowadzący i animujący nasze imprezy.

Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych Zakotwiczenie hal namiotowych do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt).


Co warto wiedzieć o serwisie internetowym  www.dart-pol.pl Nowości w serwisie internetowym www.dart-pol.pl

Promocja celny strzał Oferta promocyjna celny strzał.


Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis Nagrody w postaci pucharu i dyplomów dla zwycięzców konkursów gratis.

Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki Sposób płatności za imprezy - termin płatności i wysokość zaliczki.


Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej Wzory umów: wynajmu atrakcji, wynajmu hal namiotowych, obsługi cateringowej.

Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - Animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztos" i licytacją fantów.


Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą.

Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego Nasza koncepcja organizacji imprez i pikników firmowych.