ISTOTNE INFORMACJE DLA ORGANIZATORA IMPREZY

Nowości w serwisie internetowym www.dart-pol.pl

Nowym elementem naszej strony jest zamieszczenie oferty poszczególnych atrakcji jak i całych pikników czy imprez tematycznych w wersji do druku. Klient ma możliwość wybrania oferty w formacie PDF lub MS Word. Na stronach z naszymi atrakcjami można znaleźć cenę jak również formularz do przesłania oferty ze zdjęciami na dowolny adres e-mail.

Istotną innowacją w naszym serwisie jest również wprowadzenie forum dla naszych klientów. Serdeczenie zachęcamy do wpisywania i komentowania zrealizowanych przez nas imprez.

Na wszystkich podstronach z naszymi atrakcjami czy piknikami oprócz szczegółowego opisu i galerii zdjęć znajdą Państwo także wycenę, parametry techniczne urządzeń, informację o długości i czasie zabawy oraz formularz z możliwością przesłania oferty e-mailem.


Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych Wymagania techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych.

Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych Bezpieczeństwo na imprezach w plenerze.


Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy Konferansjerzy prowadzący i animujący nasze imprezy.

Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych Zakotwiczenie hal namiotowych do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt).


Co warto wiedzieć o serwisie internetowym  www.dart-pol.pl Nowości w serwisie internetowym www.dart-pol.pl

Promocja celny strzał Oferta promocyjna celny strzał.


Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis Nagrody w postaci pucharu i dyplomów dla zwycięzców konkursów gratis.

Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki Sposób płatności za imprezy - termin płatności i wysokość zaliczki.


Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej Wzory umów: wynajmu atrakcji, wynajmu hal namiotowych, obsługi cateringowej.

Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - Animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztos" i licytacją fantów.


Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą.

Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego Nasza koncepcja organizacji imprez i pikników firmowych.