ISTOTNE INFORMACJE DLA ORGANIZATORA IMPREZY

Konferansjerzy prowadzący i animujący nasze imprezy.

Konferansjerzy, którzy prowadzą nasze imprezy to osoby o dużym doświadczeniu w pracy z mikrofonem. Na co dzień są radiowcami i aktorami w teatrze, potrafią znakomicie zachęcić zaproszonych gości do aktywnego udziału w zabawie, wyjaśnią również zasady organizowanych konkursów. Przy animacji zabaw z fikcyjną walutą prowadzą licytację fantów. Dbają również o arranżację muzyczną, tak aby stworzyć niepowtarzalny klimat imprezy.

konferansjer konferansjer konferansjer wynajem konferansjera konferansjerzy konferansjerzy

Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych Wymagania techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych.

Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych Bezpieczeństwo na imprezach w plenerze.


Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy Konferansjerzy prowadzący i animujący nasze imprezy.

Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych Zakotwiczenie hal namiotowych do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt).


Co warto wiedzieć o serwisie internetowym  www.dart-pol.pl Nowości w serwisie internetowym www.dart-pol.pl

Promocja celny strzał Oferta promocyjna celny strzał.


Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis Nagrody w postaci pucharu i dyplomów dla zwycięzców konkursów gratis.

Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki Sposób płatności za imprezy - termin płatności i wysokość zaliczki.


Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej Wzory umów: wynajmu atrakcji, wynajmu hal namiotowych, obsługi cateringowej.

Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - Animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztos" i licytacją fantów.


Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą.

Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego Nasza koncepcja organizacji imprez i pikników firmowych.